Platforma Finseka

Platforma to zaawansowane ale wygodne w użyciu narzędzie. Służy do sprawnego poprowadzenia Cię przez proces pozyskania kredytu hipotecznego. Zobacz o co w tym chodzi!

Logowanie na Platformie

To bardzo proste i co ważne, również bezpieczne. Dla swojej wygody możesz ustawić własne hasło dostępu.

Ekran logowania platformy Finseka.

Bezpieczeństwo Platformy

Chronimy dane z dużą starannością, ponieważ są to różne poufne informacje na temat Ciebie i Twojej obecnej sytuacji. Adres zamieszkania, wysokość dochodów czy istotne dla analityków bankowych fakty z Twojego życia. To wszystko pozostaje niedostępne dla osób trzecich.

Ekran powitalny platformy.

Funkcja dodawania plików

Przesyłanie niezbędnych dokumentów nigdy nie było tak łatwe. Trafią zawsze we właściwe miejsce a nie omyłkowo np. na adres e-mail kolegi z pracy. Dodane pliki zobaczysz tylko Ty i Twój doradca kredytowy.

Menadżer plików platformy Finseka.

Obliczanie zdolności kredytowej

To jeden z najistotniejszych elementów w całym procesie pozyskiwania pieniędzy, na finansowanie Twoich celów. Jak ją dobrze oszacować? Dzięki platformie w odpowiedni sposób dodajesz dane dotyczące twoich dochodów. To ułatwia szybkie
i precyzyjne oszacowanie Twojej zdolności kredytowej.

Menadżer plików platformy Finseka.

Oczekiwana kwota kredytu

W tej części w prosty sposób zakomunikujesz nam jakiej wysokości kredyt Cię interesuje. Określisz również wysokość wkładu własnego oraz przekażesz inne istotne informacje. Dzięki temu dowiemy się jakie są Twoje dokładne oczekiwania dotyczące środków finansowych.

Informacja kredytowa dla klienta

Wprowadzanie niezbędnych danych

Wpisywanie informacji, na podstawie których przygotujemy Twój wniosek kredytowy jest szybkie i wygodne. Platforma podpowie Ci ile cyfr powinien mieć wpisywany przez Ciebie numer pesel oraz ułatwi wpisanie innych danych. Brak pomyłek we wniosku kredytowym to oszczędność Twojego czasu!

Informacja dla klienta po pierwszej rozmowie

Śledzenie postępu sprawy

Czy słyszałeś kiedyś od kogoś starającego się o kredyt, że na pewnym etapie osoba ta nie miała pojęcia, co właściwie dzieje się z jej wnioskiem? Klienci muszą niejednokrotnie wydzwaniać i pisać do swojego pośrednika, aby uzyskać jakiekolwiek informacje na temat etapu, na jakim wszystko się znajduje. Z Platformą Finseka brak informacji to już przeszłość.
O każdej porze dnia i nocy możesz sprawdzić pasek postępu rozpatrywania Twojego wniosku. Śledź bezstresowo poziom załatwiania Twojej sprawy!

Pasek postępu - smartphone

Dodatkowe funkcje

Platforma posiada również inne przydatne funkcje, takie jak messenger czy informacje o bankach. Odkryjesz je podczas użytkowania tego praktycznego i stale udoskonalanego narzędzia.